Koolivorm

ÜLDINFO

Lagedi Kooli sümboolikaga mütsi ja vesti kandmise traditsioon sai alguse 2012/2013 õa. Alates 2016/2017 õa. on Lagedi Kooli õpilastel koolivormi kandmine kohustuslik (vt. Lagedi Kooli koolivormi statuuti).

Lagedi Kooli pusad ja pusakleidid

Alates 2022/2023 õppeaastast on võimalik tellida Lagedi Kooli pusa ning pusakleiti, valmistajaks on Lemon shop OÜ.

Tellimisperiood 01.-20. september ja tooted saab kätte koolist oktoobri lõpus.

Nii pusasid kui pusakleiti on võimalik tellida kolmes värvitoonis. Toodetega saab lähemalt tutvuda siin: https://www.kingadkotid.ee/pood/?s=lagedi+kool

Koolivormi tellimine Norrison OÜ

Koolivormi tellimine Norrison OÜ.

Kevadine koolivormi ettetellimine toimub 01. maist kuni 25. juunini, tellimuste kättesaamine augustis pakiautomaadist.Sügisene koolivormi ettetellimine toimub 01. septembrist kuni 20. septembrini, tellimuste kättesaamine novembris pakiautomaadist.

Koolivormi e-poe link siin: LAGEDI KOOL (norrison.ee)
Koolivormi eest toimub tasumine e-tellimiskeskkonna siseselt pangalingi kaudu.
Avatud aastaringne e-pood, 3-5 tööpäeva jooksul saadetakse kaup Teie valitud pakiautomaati.
Toodete garanteeritud saadavuse tagamiseks palume kasutada ettetellimist.
Koolivormitooteid saab proovida Norrisoni kaupluses Tallinnas, Telliskivi 60/2 I-hoone D-korpus.
Lahtioleku ajad: E-R 10-18 L 11-15

KOOLIVORMI TELLIMISE JA OSTMISE ÜLDINFO SIIT!

Küsimuste ja probleemide korral paluksime pöörduda Norrison OÜ koolivormi projektijuhi Annika Põder (annika@norrison.ee) poole.

KOOLIMÜTSI TELLIMINE:

Koolimütside tellimisperioodid on samad, mis koolivormidel.

1. klassi astuvate õpilaste koolimütside tellimused kogub kokku kooli sekretär e-posti teel kool(at)lagedi.edu.ee. Koolimütsi tellimisel on vaja teada õpilase peaümbermõõtu. Mütse saab kevadisel tellimisperioodil tellida kuni 10. juunini.

2.-9. klassi õpilaste koolimütside tellimuse esitab lapsevanem otse valmistajale, AS Velmard- info@velmard.ee. Tellimuse täitja saadab arve lapsevanemale.

Koolivesti ja -mütsi näidistega on võimalik tutvuda sekretäri juures.

Koolivorm on tasuline.

Lisaküsimused: sekretär, tel 58352633, kool(at)lagedi.edu.ee