About our School

CQ8A7225 (1)

Tere tulemast Lagedi Kooli kodulehele! Mul on rõõm teid siin tervitada. Meie kool on pühendunud pakkuma kvaliteetset haridust, arendades õpilaste teadmisi, oskusi ja iseloomu. Oleme uhked oma toetava õpikeskkonna üle. Meil õpetavad kogenud õpetajad ja pakume mitmekülgset haridust. Meie eesmärk on inspireerida õpilasi olema teadlikud maailmakodanikud, kes suudavad kriitiliselt mõelda ja positiivselt panustada ühiskonda. Kutsun teid avastama meie kooli kogukonda ja õppimisvõimalusi. Tänan, et külastasite meie kodulehte. Kui teil on küsimusi või soovite rohkem teavet, ärge kartke meiega ühendust võtta.

Parimate soovidega, Alari Allika Lagedi Kooli direktor

Mission

Secondary School was founded in 1987 to provide students with excellent academic programs and a nurturing environment with close student-teacher relationships. Secondary School is a private yet affordable elementary school offering a stimulating curriculum and a supportive environment to ensure our students experience success every day.

• Secondary School was founded in 1987
    • Students with excellent academic programs
    • Stimulating curriculum and a supportive environment
    • A private yet affordable elementary school
    • Students experience success every day
    • Supportive environment to ensure

FAQ

Private yet affordable elementary school offering a stimulating curriculum and a supportive environment.

Certifications