Videokonkurss mini Negavatt tuleb taas!

Keskkonnainvesteeringute Keskus on ka käesoleval aastal korraldamas algklasside videokonkurssi mini Negavatt.

Konkursile oodatakse kuni 2 minutilisi videoklippe, mis kajastaks noorte lennukaid ideid teemal ”Toidujäätmetesse uppuv maakera”.

FLEX
Pärimuse pärlid

Lagedi Kooli rahvatantsurühm sai enne suvist tantsupidu teha väikese eelsoojenduse ja osales 8. juunil Lagedi lasteaia laulu- ja tantsupeol. Aitäh kutsujatele, oli tore ja meeleolukas õhtupoolik!

Lagedi Kooli edukad noored – Endrik ja Oskar

Lagedi Kooli võib õpilaste arvu poolest nimetada väikeseks kooliks, kuid selle väikese kooli õpilasteettevõtmised ja saavutused on seevastu suured ja silmapaistvad. Soovime jagada meie kooli kahepoisi edulugu. Käesoleva õppeaasta 5. ja 9. klassis õpivad poisid, kes on oma tavapärase koolielu ja õppimisekõrvale leidnud hobi ning selles nii edukad, et paistavad silma nii Eestis kui väljaspool […]

Külalistund 9. klassil

Rahatarkuse kuu raames käis õpilastele rääkimas Luminor panga Laenu Kompetentsi keskuse juht Helina Kikas, kes õpetas 9. klassile säästmise nippe.