Vilistlaskogu

Lagedi Kooli Vilistlaskogu sai asutatud 2019. aastal, kui korraldamisel oli Lagedi Kooli 235. juubeli tähistamine. Vilistlaskogu esimeheks valiti Mariin Virolainen. Liikmed on Aadi Potter, Rein Karm, Linell Raud, Eneli Niinepuu, Anneliis Salumäe ja Rando Iidel. Selle tuumikuga laias laastus toimus ka kooli 2020. aasta veebruaris toimunud juubeli korraldamine.

Vilistlaskogu loodi ka eesmärgiga kasvatada sellest koolile välja tore partner, kes saab kooli aidata ja toeks olla vilistlastundide läbiviimisel, nõu andmisel, kui küsitakse, aidata korraldada kooli juubelipidustusi jne. Samuti oli üheks mõtteks ka, et vajadusel saab kool kasutada vilistlaskogu abi, kui soovitakse taotleda rahastusi erinevate projektide raames. Vilistlaskogu liige on samuti esindatud ka kooli hoolekogus.

Hoia omadega sidet ja tule vilistlaskogu ridadesse!

Kodukool ootab Sind!

Lagedi Kooli vilistlased alates 41. lennust